ceMre fAn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ceMre fAn

cemre fanları burada!!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ???

2 posters
YazarMesaj
büşho
Sitemizde Yeni Üye
Sitemizde Yeni Üye

CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ??? Empty
MesajKonu: CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ???   CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ??? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 9:19 am

Cemreyi aşırı derecede seviyoruz.Onu kelimelerle anlatamıyoruz yanımızda olsun diyoruz peki onunla karşılaşsak ne yapardık.Hepinizin düşüncelerini buraya yamanızı diliyorum.

Ben geçen gece rüyamda cemre yle yanyana olduğumu gördüm ve çılgına döndüm.Rüyamda konserdeydim ve sonra bir şekild cemre nin yanına gittim.yanında eren de vardı.İlk yaptığım şey CEMRE SENİ ÇOOOOOOKKKK SEVİYORUM DEMEK OLDU...Ve onunla bir gün geçirdim.Çok süperdi.Keşke gerçekte de onunla bir gün geçirsem.Ahhhh ne güsel olurdu.İşallah cemre yle bi gün geçiririm.Sizinde geçirmenis dileğiyle:lol: Laughing Laughing
cemresra
Sitemizin Bi Parçası - Cemreji Aynı Zamanda =)
Sitemizin Bi Parçası - Cemreji Aynı Zamanda =)
cemresra

CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ??? Empty
MesajKonu: Geri: CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ???   CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ??? EmptyCuma Mart 14, 2008 2:53 am

valla ben cemre yu görsem ona sarılıp hep benim yanımda yaşamasını derim

CEMRE'Yİ GÖRSENİZ NE YAPARDINIZ???
1 sayfadaki 1 sayfası